Neurogra, czyli trening dla mózgu

Trening dla mózgu - Neurogra

Grając w gry komputerowe można poprawić koncentrację, pamięć, logiczne myślenie i szybkość. Teraz można potrenować mózg dzięki bezpłatnemu projektowi gier treningowych, realizowanemu przez platformę internetową Neurogra oraz Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej.

Neurogra to narzędzie, które ma służyć do rozwijania kompetencji intelektualnych dla uczniów i kandydatów na studia, którzy muszą przyswajać dużo wiedzy i nowych umiejętności. Konstrukcja gier pozwala na rozwój takich aspektów poznawczego funkcjonowania jak pamięć, uwaga, logiczne myślenie i szybkość. Serwis umożliwia trenowanie, ale także śledzenie na bieżąco swoich postępów na każdym etapie i dobieranie w trakcie gry odpowiedniego stopnia trudności, tak aby trening był jak najbardziej efektywny.

W celu wzięcia udziału w Neurogrze należy zarejestrować się na stronie http://badania.neurogra.pl/ w terminie 17 czerwca - 30 września i przez kolejne trzy tygodnie trenować pamięć poprzez granie w ciekawe gry on-line. Do grania potrzeba jedynie minimalnej znajomości obsługi komputera oraz internetu.

Osoby, którym uda się przejść grę otrzymają bonus - kwartalny pełen dostęp do wszystkich treningów dostępnych na platformie Neurogra.pl.

Poprzez ćwiczenie mózgu oraz dbanie o jego sprawność człowiek rozwija swoje zdolności intelektualne - co przydaje się w pracy, czy też w codziennych sytuacjach. Poprzez systematyczną grę uczestnicy treningu poddają swój umysł wysiłkowi, w trakcie którego w mózgu zachodzą zmiany. Nowe wyzwania zmuszają umysł do intensywnej pracy, aby człowiek mógł się stale rozwijać i osiągać cele. Dzięki temu jesteśmy w stanie przyswoić nową partię materiału na egzamin czy nauczyć się obsługiwać nowy program komputerowy.

data ostatniej modyfikacji: 2013-06-20 13:48:35
Komentarze
 
Polityka Prywatności