NIE SPAĆ, IMPREZOWAĆ!

desperados2014-konkurs

Sesja zmęczyła? A może się przedłużyła? Chciałbyś już zaszaleć na wypasionej domówce? Wpadaj na profil Desperadosa na Facebooku i wezwij znajomych na imprezkę! Nagrają Ci z tego film, dostaniesz czteropak, a do tego możesz jeszcze wygrać osobistą koszulkę ze swoim okrzykiem.

Są takie chwile w życiu studenta, że po prostu nie obejdzie się bez domówki. Zresztą, trwa karnawał, do juwenaliów jeszcze daleko. Nie przekładaj na jutro tego, co możesz zaimprezować dziś! Tylko ta cisza nocna po dziesiątej wieczór… A przecież uczelnia to nie gimnazjum, żeby o 22 grzecznie iść spać.

Wykrzycz to na Fejsie!

Na Facebooku ten szlaban przecież nie obowiązuje! Tutaj możesz skutecznie walczyć z ciszą nocną - wystarczy, że dołączysz do Desperadosa. Wykrzycz światu, by nie spał, tylko imprezował!

Jeśli masz swój imprezowy okrzyk, który rozkręca każdą domówkę, wejdź na fanpage Desperadosa i wrzuć go w aplikacji Krzyczące Statusy. Najbardziej szalone teksty zostaną wykrzyczane i sfilmowane przez komików - improwizatorów. Zresztą, obejrzyjcie kilka filmików, to zechcecie mieć taki sam dla siebie.

http://www.youtube.com/watch?v=wxqNNBg1PTk&feature=youtu.be

Codziennie Desperados wybiera 50 najdzikszych okrzyków i do każdego z nich tworzy spersonalizowany wrzeszczący film! Jeśli to właśnie Twój okrzyk zostanie nagrany, następnego dnia dostaniesz krzyczący film, który z pewnością zadziwi Twoich znajomych na fejsie oraz imprezowy 4-pak Desperadosa!

Twój krzyczący status także na koszulce!

Zachęcamy do udziału w akcji. Wejdź na aplikację i zgłoś swój status! Razem obudźmy całe to facebookowe osiedle. Dodatkowo tylko dla studentów Desperados przygotował specjalne nagrody.

30 pierwszych osób, które przyśle link do nagranego przez improwizatorów filmiku na adres: desperados@rootspr.pl otrzyma od nas unikalną koszulkę ze stworzonym przez siebie Krzyczącym Statusem.

Co zrobić, żeby wygrać od nas koszulkę?

1. Do 28 lutego wejdź na aplikację Krzyczące Statusy na funpage'u Desperadosa https://apps.facebook.com/krzyczacestatusy/

2. Wymyśl okrzyk - wpisz treść okrzyku, który chciałbyś wykrzyczeć na najostrzejszej domówce swojego życia!

3. Codziennie Desperados wybiera 50 najdzikszych okrzyków i do każdego z nich tworzy spersonalizowany wrzeszczący film!

4. Jeśli Desperados nagrał właśnie Twój okrzyk, następnego dnia dostaniesz krzyczący film oraz imprezowy 4-pak Desperadosa!

5. Link do filmiku wyślij do nas na adres: desperados@rootspr.pl.

6. 30 pierwszych osób, które prześlą do nas link do filmiku nagrodzimy spersonalizowaną koszulką z krzyczącym statusem!

Zabij ciszę nocną w Warszawie

W Warszawie przy metrze Politechnika na ścianie powstał wielki mural. Widać na nim Godzillę, która po wysłaniu SMSa na podany tam numer rozwala laserem ciszę nocną… OK, to tylko neon - ale to dopiero pierwsza klęska ciszy, od czegoś trzeba zacząć.

Studencie wpadaj na profil Desperadosa i wykrzycz się na Facebooku!

desperados2014_konkurs_Godzilla.jpg

data ostatniej modyfikacji: 2014-02-18 08:38:48
Komentarze
 
Polityka Prywatności